Newsletter
Wyszukaj

W stronę poznania / Fenomen szkoły poznańskiej

25.05.2017, godz. 18.00

  Dyskusje / Książka
18557471_10154614457078811_2994655942749102279_n

Dwujęzyczna unikatowa monografia albumowa pod redakcją Krzysztofa J. Baranowskiego, Piotra Bosackiego, Piotra Kurki, Sławomira Sobczaka i Piotra Wołyńskiego prezentująca dzisiejsze sylwetki wybranych 43 absolwentów specjalności i kierunków Intermedia i Fotografia realizujących swoje dyplomy w pracowniach Wydziału Komunikacji Multimedialnej UAP.  Ukazuje swoisty fenomen kształcenia wielu osobowości twórczych doskonale funkcjonujących w szeroko rozumianym świecie sztuki.

W części tekstowej  książka zawiera również 5 rozdziałów opisujących historię Wydziału jak i problematyzujących pojęcia  bliskie mediom i ideom kształcenia artystycznego na obu kierunkach, autorstwa: Piotra Bosackiego, Adama Mazura, Piotra Krajewskiego, Piotra Kurki i Ewy Wójtowicz.

Książka jest dedykowana pamięci dwóch wyjątkowych osobowości związanych z Wydziałem, którymi byli niewątpliwie Leszek Knaflewski  i Zbyszko Trzeciakowski.

Interesującą szatę graficzną publikacji zapewnili Dagny & Daniel Szwed.

Recenzentami naukowymi monografii są Monika Bakke i Marek Krajewski.

Projekt dofinansowany przez Władze Miasta Poznania i MNiSW.

W spotkaniu promocyjnym uczestniczyć będą redaktorzy, recenzenci oraz autorzy rozdziałów (artyści i teoretycy).

NOC MUZEÓW

20.05.2017, godz. 12.00 - 00.00

  Noc Muzeów

Galeria Miejska Arsenal zaprasza na Noc Muzeów 2017.

Jesteśmy czynni w godzinach 12.00 – 00.00.

Do obejrzenia wystawy:

 • Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2016
 • Jutro nie przyjdzie nigdy Mirosław Bałka & Katarzyna Krakowiak

Kiosk – księgarnia artystyczna – do -50% na wydawnictwa Galerii Miejskiej Arsenał

NOWE ZNACZENIA – oprowadzanie i warsztat dla młodzieży towarzyszący wystawie „Jutro nie przyjdzie nigdy”

11.05.2017, godz. 16.30

  Edukacja / Warsztaty

W trakcie spotkania uczestnicy obejrzą wystawę Mirosława Bałki i Katarzyny Krakowiak „Jutro nie przyjdzie nigdy”. Aktywne oprowadzanie stworzy okazję do indywidualnej interpretacji prac jak i dyskusji w grupie. W części warsztatowej młodzież dowie się jak zrealizować swoje autorskie projekty, które zainspirują najbliższe otoczenie wystawy do zmian na lepsze i nadadzą jej nowe, tymczasowe, znaczenia. Intencją warsztatów jest poszukiwanie nowych  sposobów wykorzystania procesu twórczego wśród młodzieży.

O wystawie: „Projekt Katarzyny Krakowiak i Mirosława Bałki jest pytaniem o znaczenie słów i znaków, którymi się komunikujemy, ale nie porozumiewamy. Tytuł wystawy sugeruje niemożliwość dalszej narracji, niemożliwość spełnienia się przyszłości w momencie przekreślenia teraźniejszości. Zawiera się w nim także paradoks niemożności określenia czasu: „jutro” nigdy nie nadchodzi, ponieważ z naszego punktu widzenia każdą chwilę musimy określać jako teraźniejszą. W świecie bez przyszłości, w rzeczywistości skazanej na wieczną teraźniejszość, stajemy wobec niemożliwości zarówno transgresji, jak i transcendencji. Paradoksy związane z wyobrażeniem przyszłości najlepiej ujął Richard Barbrook, autor książki Przyszłości wyobrażone, nadając jej rozdziałom znaczące tytuły: „Przyszłość jest taka jak kiedyś” oraz „Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie

Od prowadzącego: „Rzeczywistość jest tylko okazją i pretekstem. Sztuka współczesna pragnie odsłonić przed widzem rzeczywisty obraz świata, ujawnić mu jego prawdziwe oblicze. Wspólnie z uczestnikami zadamy pytanie czym jest współczesność i w jakim czasach żyjemy oraz jakie będzie nasze jutro.”

Kamil Wnuk – Artysta multimedialny, performer, pedagog. Z powodzeniem prowadzi warsztaty artystyczne dla różnych grup wiekowych. Absolwent Politechniki Radomskiej i Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny); W latach 2009-2011 asystent IV Pracowni Fotografii na Wydziale Komunikacji Multimedialnej poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego. Obecnie doktorant Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje m.in. w  gimnazjum  Gimnazjum nr 12 im. Jacka Kuronia w Poznaniu, gdzie stworzył unikatową klasę artystyczną ukierunkowaną na tzw. Nowe Media oraz prowadzi zajęcia na kierunku: Media Interaktywne i Widowiska na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej UAM. Stypendysta m.in. VDA Kauno Dailės Fakultetas na Litwie oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zapraszamy uczestników w wieku 13 – 17 lat

Zapisy: sekretariat@arsenal.art.pl

tel. 61 852 9501 

Zapewniamy materiały plastyczne.

Wstęp wolny!

 

 

 

 

 

Godziny otwarcie Galerii w długi weekend

28.04 - 03.05.2017

  Ogłoszenie

– sobota, 29.04., 12.00-19.00
– niedziela, 30.04., 12.00-16.00
– poniedziałek, 01.05., nieczynne
– wtorek, 02.05., 12.00-19.00
– środa, 03.05., 12.00-16.00
Serdecznie zapraszamy !

PRZEWODNIK PO RYNKU SZTUKI I ANTYKÓW – Tajniki Aukcji

23.05.2017, godz. 18.00

  Dyskusje / Edukacja

Onieśmielające rekordy, błyskawiczne kwoty, atmosfera przepychu: to medialny obraz aukcji sztuki. Ile kryje się w tym prawdy? Na czym polega fenomen aukcyjnego ferworu i emocji? Jak licytować, czytać regulaminy aukcyjne, jak walczyć, wygrywać lub też z rozsądkiem przegrywać i nie przepłacać? Odpowiedzi na te pytania będziemy poszukiwać w trakcie majowego spotkania z cyklu „Przewodnik po rynku sztuki i antyków”. Poznamy najważniejszych graczy segmentu aukcyjnego, systemy licytacji i rodzaje cen, wnikniemy także w wyrafinowaną retorykę aukcyjną.

Prowadzenie: Dorota Żaglewska – absolwentka Instytutu Kulturoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na rynku antykwarycznym działa od 2009 r. W 2016 r. obroniła pracę doktorską pt. „Wpływ kapitału kulturowego na polski rynek antykwaryczny”. Specjalista ds. edukacji w Galerii ARTYKWARIAT w Poznaniu.

 

ŚWIATOOBRAZY

16.05.2017, godz. 17.30

  oprowadzanie kuratorskie

Jutro nie przyjdzie nigdy
Mirosław Bałka, Katarzyna Krakowiak
Oprowadzanie kuratorskie: Marek Wasilewski z Artystami, godz. 17.30

 
Spotkanie z Yoko Tawada
Prowadzenie / tłumaczenie: Joanna Roszak, Karolina Jaźwińska, Joanna Kamińska, godz. 18.30

Erotyki Julesa Richardsa – stereofotografie z kolekcji Tomasza Bielawskiego

11.04 - 28.05.2017

  Wystawa
Fotoplastykon 2

Najnowsza wystawa w Fotoplastykonie Poznańskim umożliwi zapoznanie się z twórczością Julesa Richardsa, żyjącego na przełomie XIX i XX w. fotografa i wynalazcy. W 1893 r. stworzył on weraskop, typ aparatu stereoskopowego, za pomocą którego utrwalał na kliszy piękno kobiecego aktu.

Erotyczna stereofotografia cieszyła się w czasach Richardsa dużą popularnością. Wpływał na to niewątpliwie sposób oglądania trójwymiarowych zdjęć – przykładanie oczu do okularów, mające w sobie wiele z podglądania. Dzięki wystawie w Fotoplastykonie Poznańskim mamy okazję przekonać się również dziś, że stereofotografia wciąż jest tym medium, które z dużą wiernością pozwala oddać artyście piękno ludzkiego ciała.

Blog Tomasza Bielawskiego: http://dotomka.blog.onet.pl/

Wystawy w Fotoplastykonie Poznańskim powstają dzięki współpracy z Wydawnictwem Miejskim Posnania.

Jutro nie przyjdzie nigdy

24.04.2017, godz. 18.00

24.04.2017-21.05.2017

  Wystawa

17546798_10154471296183811_1890249633001204743_o

Kurator: Marek Wasilewski

Artyści: Mirosław Bałka, Katarzyna Krakowiak

„Jutro nie przyjdzie nigdy” – to trzecia odsłona projektu będącego rezultatem współpracy Mirosława Bałki i Katarzyny Krakowiak. Punktem wyjścia do jego realizacji było pytanie o poczucie niepewności, jakie towarzyszy nam w coraz szybciej zmieniającym się świecie. To także pytanie o możliwość artykulacji naszych potrzeb i lęków. Powszechnie odczuwamy inflację znaczenia słów w przestrzeni publicznej. Agresja, demagogia i kłamstwo są dzisiaj stałymi elementami dyskursu medialnego i politycznego. Każdego dnia w mediasferze pojawiają się nowe słowa i hasła, które są narzędziami werbalnego wywierania presji i zdobywania dominacji nad innymi poprzez zawartą w tych słowach symboliczną przemoc. Otaczające nas na każdym kroku znaki manipulują naszymi emocjami i potrzebami, mają nas nieustannie pobudzać do reakcji.

Projekt Katarzyny Krakowiak i Mirosława Bałki jest pytaniem o znaczenie słów i znaków, którymi się komunikujemy, ale nie porozumiewamy. Tytuł wystawy sugeruje niemożliwość dalszej narracji, niemożliwość spełnienia się przyszłości w momencie przekreślenia teraźniejszości. Zawiera się w nim także paradoks niemożności określenia czasu: „jutro” nigdy nie nadchodzi, ponieważ z naszego punktu widzenia każdą chwilę musimy określać jako teraźniejszą. W świecie bez przyszłości, w rzeczywistości skazanej na wieczną teraźniejszość, stajemy wobec niemożliwości zarówno transgresji, jak i transcendencji. Paradoksy związane z wyobrażeniem przyszłości najlepiej ujął Richard Barbrook, autor książki Przyszłości wyobrażone, nadając jej rozdziałom znaczące tytuły: „Przyszłość jest taka jak kiedyś” oraz „Ci, którzy nie pamiętają przyszłości, skazani są na jej powtarzanie”[*]. Barbrook pokazuje, że przyszłość jest funkcją przeszłości, że wyobrażenia jutra są teoretycznym, politycznym i propagandowym konstruktem, który w rzeczywistości nigdy nie ma szansy na spełnienie w takim wymiarze, w jakim się tego spodziewamy.

„Jutro nie przyjdzie nigdy” jest pierwszym wspólnym projektem Katarzyny Krakowiak i Mirosława Bałki. Ważnym elementem tej wystawy jest proces, który doprowadził do jej realizacji, szukanie wspólnego pola, niebędącego kompromisem, tylko otwarciem nowych możliwości. To dialog dwóch pokrewnych, ale jednak odmiennych postaw artystycznych. Katarzyna Krakowiak tworzy przede wszystkim instalacje dźwiękowe sytuowane w kontekście architektury i życia miasta. Jedna z jej ostatnich prac dźwiękowych umieszczona została w trudnym i fascynującym wnętrzu filharmonii w Szczecinie (2016). Mirosław Bałka znany jest jako autor rzeźb, rysunków, prac wideo, a także monumentalnych realizacji w londyńskiej Tate Modern oraz pomnika ofiar katastrofy promu „Estonia” w Sztokholmie (1998). Wystawa w Galerii Arsenał w Poznaniu jest rezultatem współdziałania opartego na dynamice podobieństw i różnic. To być może przede wszystkim rozmowa dwójki artystów, pracujących razem nad stworzeniem wspólnego dzieła, negocjujących różne koncepcje, próbujących różnych rozwiązań, poszukujących nowej jakości, która nie będzie wypadkową ich dotychczasowych przyzwyczajeń, lecz uformuje nową konstelację znaczeń. Znani ze swoich minimalistycznych dzieł artyści przedstawią realizację składającą się z serii lapidarnych, zagadkowych i poetyckich haseł wykonanych w technice lampy neonowej. Pojedynczym wyrazom, ciągom liter i znaków towarzyszy dźwięk sprzężony z neonowymi światłami. Efektem jest multimedialna instalacja, kompozycja sygnałów wizualnych i dźwiękowych, której ważnym aspektem jest umiejscowienie jej w konkretnej przestrzeni. Pokazane na wystawie neony można odczytywać na co najmniej trzy sposoby: jako chaotyczną polifonię głosów, jako monolog lub jako dialog. Prosta forma otwiera przed widzem możliwość samodzielnej nawigacji pomiędzy sygnałami i nowego konstruowania znaczeń, które mogą dotyczyć indywidualnego doświadczenia każdego z nas.

Marek Wasilewski

[*] R. Barbrook, Przyszłości wyobrażone. Od myślącej maszyny do globalnej wioski, tłum. J. Dzierzgowski, Warszawa 2009 (oryginał: Imaginary Futures: From Thinking Machines to the Global Village, London 2007).

Vintage Market

22.04.2017, godz. 11.00-17.00

  wydarzenie

Impreza towarszysząca  Enea Spring Break Showcase Festival & Conference

Stawiamy na modę niezależną i bardzo wysokiej jakości. Dedykowaną ludziom pragnącym wyrażać własną ekspresję i indywidualizm. Wpadnijcie koniecznie!

Ogródek Klubokawiarni Meskalina pomiędzy Galerią Miejską Arsenał a Odwachem.

RECORD STORE POZNAŃ DAYS 2017

21.04.2017, godz. 12.00-19.00

  wydarzenie

Record Store Day jest międzynarodowym świętem niezrzeszonych sklepów muzycznych oraz wydawców. W tym roku po raz DZIESIĄTY na całym świecie fani muzyki celebrują to ŚWIĘTO!

My także przyłączamy się z dwudniową edycją:

RECORD STORE POZNAŃ DAYS 2017
Impreza towarzysząca Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 20-22.04.2017

21.04 Galeria Miejska Arsenał / Stary Rynek, ul. Quadro 12.00-19.00
(W ramach wystawy pokonkursowej 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2016)

22.04 Centrum Amarant 11.00 – 17.00

Wstęp na obydwa wydarzenia jest BEZPŁATNY!

więcej info na https://www.facebook.com/poznanska.gielda.fonograficzna/

 

Wystawa najlepszych okładek płytowych Konkursu 30/30

21.04.2017, godz. 18.00

21.04.2017 - 21.05.2017

  Wystawa

W trakcie wystawy pokonkursowej zaprezentowane zostaną najlepsze projekty okładek dla wydawnictw muzycznych, które zgłoszone zostały do Konkursu 30/30. Spośród autorów wyeksponowanych prac wybrani zostaną laureaci tegorocznej edycji, których ogłoszenie nastąpi podczas uroczystego otwarcia wystawy.

W skład niezależnego jury, oceniającego projekty okładek w Konkursie 30/30 wchodzą Rosław Szaybo (przewodniczący Jury, grafik, plakacista, malarz), Marek Wasilewski (Dyrektor Galerii Miejskiej Arsenał), Marcin Kostaszuk (Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury Urzędu Miasta Poznania), Grzegorz Brzozowicz (dziennikarz muzyczny), Rafał Szenrok (Morski Studio Graficzne), Joanna Żabierek (Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2017, Agencja Artystyczna Go Ahead) oraz Mateusz Torzecki (kulturoznawca, doktor nauk humanistycznych, autor książki „Okładki płyt. Rzecz o wizualnym uniwersum albumów muzycznych”).

Oficjalna strona konkursu: www.konkurs3030.pl

FB https://www.facebook.com/konkurs3030/?fref=ts

PRZEWODNIK PO RYNKU SZTUKI I ANTYKÓW

20.04.2017, godz. 18.00

  Edukacja

Na kwietniowym spotkaniu z cyklu „Przewodnik po rynku sztuki i antyków” zaproszony gość – Wojciech Szafrański opowie uczestnikom o aktualnej sytuacji rynku i jego najważniejszych problemach. Jako prawnik, kolekcjoner, ekspert, a także badacz, Wojciech Szafrański proponuje pogłębiony i zróżnicowany ogląd rynku sztuki. Wśród poruszanych zagadnień znajdzie się obowiązek informacyjny, jaki zostanie nałożony na antykwariuszy i galerzystów jeszcze w 2017 roku. Jak zmieni się rynek? Jak działać w dynamicznym środowisku rynku i jak reagować na nowe przepisy prawne?

Prowadzenie: dr Dorota Żaglewska – absolwentka Instytutu Kulturoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na rynku antykwarycznym działa od 2009 r. W 2016 r. obroniła pracę doktorską pt. „Wpływ kapitału kulturowego na polski rynek antykwaryczny”. Specjalista ds. edukacji w Galerii ARTYKWARIAT w Poznaniu.

Gość spotkania: dr Wojciech Szafrański – pracownik naukowy w Katedrze Prawa Rzymskiego i Historii Prawa Sądowego Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, ekspert problematyki prawnej dziedzictwa kulturowego oraz obrotu dziełami sztuki. Członek Komisji Nabytków w Muzeum Narodowym w Krakowie. Doradca ds. rynku sztuki w programach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Przyszłość Arsenału 2 – dyskusja

12.04.2017, godz. 18.00

  Dyskusje

Udział biorą: Izabela Kowalczyk, Karolina Sikorska, Mikołaj Iwański

Prowadzenie: Witold Kanicki

Sposób działania, profil wystawienniczy i potencjał najważniejszych światowych galerii i muzeów zajmujących się sztuką współczesną charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem. Prócz organizowanych wystaw, akcenty bywają w nich położone na edukację, kolekcjonowanie, archiwizowanie czy też produkcję lub badanie działań artystycznych. Zmiana na stanowisku dyrektora Galerii Miejskiej Arsenał i idące za tym transformacje linii programowej dają nadzieję na powrót do pierwszej ligi instytucji zajmujących się sztuką współczesną. Celem dyskusji „Przyszłość Arsenału” staje się więc konfrontacja różnych stanowisk, opinii i pomysłów na temat przyszłości tej instytucji, a także roli i miejsca galerii na kulturalnej mapie miasta. Tytułowa „miejskość” galerii prowokuje zresztą pytania, odnoszące się do relacji z miastem, lokalnością programu i kolekcji, a także współpracy z miejscową uczelnią artystyczną i społecznością. Dyskusja da również okazję do postawienia kwestii fundamentalnych, dotyczących potrzeby powstania Muzeum Sztuki Współczesnej w stolicy Wielkopolski.

Przyszłość Arsenału 1 – dyskusja

08.04.2017, godz. 19.00

  Dyskusje

Udział biorą: Kuba Bąk, Zofia Kuligowska, Witek Orski

Prowadzenie: Andrzej Pakuła

Jakiej galerii sztuki współczesnej potrzebuje dzisiaj Poznań? To pytanie w pierwszej kolejności zostanie zadane twórcom młodego pokolenia, którzy od lat związani są z Poznaniem lub patrzą na to miasto z pełnej zainteresowania perspektywy. Po wielu trudnych latach dla sztuk wizualnych, które cechował exodus znaczących w życiu kulturalnym Poznania galerii oraz artystek i artystów, obserwujemy odradzanie się zatraconego potencjału, czego świetnym przykładem są galerie Skala, Rodriguez i sieć galerii Uniwersytetu Artystycznego. Jak nie zaprzepaścić tego potencjału i jaką rolę we wspieraniu tej tendencji może odegrać Arsenał? Nie ulega bowiem wątpliwości, że Poznań potrzebuje dzisiaj galerii, która zamiast tracić na rzecz Warszawy i Berlina, będzie stanowić swoisty punkt przecinania się najciekawszych zjawisk we współczesnej sztuce polskiej i zagranicznej. Jednak pytanie o wizję Arsenału to coś więcej niż tylko program artystyczny. Równie ważne staje się pytanie o misję Arsenału w życiu kulturalnym Poznania. Czy utopijna wizja galerii miejskiej, która staje się żywym miejscem otwartym na mieszkańców i zmieniająca charakter Starego Miasta będzie miała okazję zaistnieć?

nowy obraz / nowe spojrzenie

07.04.2017, godz. 18.00

07.04-13.04.2017

  Wystawa

Nagroda Artystyczna UAP jest przyznawana od 2012 roku – w drodze konkursu Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie, adresowanego do studentów i absolwentów kierunku malarstwo państwowych uczelni artystycznych w Polsce i służy promocji najlepszych z nich. Jest także narzędziem popularyzacji tego kierunku studiów i malarstwa jako dziedziny sztuki.

Nagroda Artystyczna UAP wynosi 10 000 złotych. Wszystkie osoby do niej nominowane – otrzymują zaproszenie do udziału w wystawie konkursowej w Poznaniu i Gorzowie Wielkopolskim. oraz nagrody rzeczowe.

W tegorocznej edycji konkursu zostanie ponownie przyznana Nagroda Miejskiego Ośrodka Sztuki w Gorzowie Wielkopolskim, która wynosi 3 000 zł.

Ogłoszenie nazwiska laureata Nagrody Artystycznej UAP i Nagrody MOS (ufundowanej przez Miejski Ośrodek Sztuki w Gorzowie Wielkopolskim) nastąpi 7 kwietnia 2017, podczas wernisażu wystawy w poznańskiej Galerii Miejskiej Arsenał.

Zastępca Dyrektora poszukiwany

07.04.2017

  Ogłoszenie

Zakres podstawowych czynności

 1. organizacja pracy Działu Programowego,
 2. tworzenie planów programowych w porozumieniu z Dyrektorem,
 3. sporządzanie planów i sprawozdań merytorycznych,
 4. nadzorowanie właściwej i terminowej realizacji zatwierdzonych planów,
 5. koordynacja wystaw i opis merytoryczny koordynowanych projektów,
 6. pozyskiwanie środków z funduszy publicznych,
 7. nadzorowanie i aktualizacja regulaminów obowiązujących w instytucji,
 8. nadzór merytoryczny na racjonalnym i efektywnym gospodarowaniem środkami finansowymi zasobami
 9. inicjowanie i rozwój współpracy oraz budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z instytucjami zewnętrznymi w zakresie powierzonych kompetencji.

Wymagania obowiązkowe

 1. wykształcenie wyższe humanistyczne, artystyczne i/lub z obszaru zarządzania
 2. doświadczenie w pracy w instytucjach kultury zajmujących się sztukami wizualnymi,
 3. doświadczenie w kierowaniu zespołem
 4. zdolności komunikacyjne, interpersonalne,
 5. znajomość języków obcych

Wymagania dodatkowe

 1. odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie, kreatywność.
 2. znajomość zagadnień związanych ze specyfiką realizacji projektów artystycznych,
 3. umiejętność organizacji pracy i pracy pod presją czasu,
 4. przedsiębiorczość, umiejętność podejmowania decyzji oraz radzenia sobie w trudnych, często awaryjnych sytuacjach, odporność na stres

Wymagane dokumenty

 1. CV
 2. List motywacyjny
 3. Wszelkie inne dokumenty poświadczające zdobyte umiejętności przydatne do pracy na ww. stanowisku

Prosimy o dopisanie klauzuli :

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz. U. z 2015 r poz. 2135 ze zm.).

Inne informacje:

Na zgłoszenia czekamy do 07.04.2017r.

 

Składanie ofert:

Dokumenty należy przesłać na adres mailowy : arsenal@arsenal.art.pl .

Galeria Miejska ARSENAŁ zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

 


Aby otrzymywać informacje dotyczące wydarzeń
w Galerii Miejskiej Arsenał, wpisz poniżej
swój adres e-mail: