piątek, 28 lutego otwarte 12 — 19
Galeria Miejska Arsenał

Stary Rynek 6, Poznań
T. +48 61 852 95 02
E. arsenal@arsenal.art.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek – Sobota: 12 — 19
Niedziela: 12 — 16

Trzecie spotkanie z cyklu spotkań autorskich z fotografami, biorącymi udział w wystawie „Eksploracje. Między naukowością a topografią” – Maciej Fiszer, „Pod skórą. Sceny z życia zwierząt”

Termin: 25 listopada (środa) 2015, godz. 18:00

Miejsce: Galeria Miejska „Arsenał” w Poznaniu

Artysta: Maciej Fiszer

Prowadzenie: Sławomir Tobis

Ostatnim spotkaniem z cyklu spotkań autorskich z fotografami, których prace prezentowane będą w Galerii Miejskiej „Arsenał” na jednej z trzech głównych wystaw Biennale: „Eksploracje. Między naukowością a topografią”, będzie dyskusja z Maciejem Fiszerem. Autor, w trakcie spotkania, zaprezentuje swoje doświadczenia artystyczne, zebrane podczas wieloletniego projektu, poświęconego fotograficznemu dokumentowaniu społecznego zachowania hodowlanych zwierząt gospodarskich. Omówi trudności w fotografowaniu i sposoby ich pokonywania. Przedstawi wskazówki do postępowania z nietypowymi – zwierzęcymi – modelami przed obiektywem.

Cykl spotkań organizowany jest przez Radę Osiedla Poznań – Stare Miasto, we współpracy z Centrum Kultury Zamek i Galerią Miejską „Arsenał” w Poznaniu. Dla uczestników spotkań przewidziane będą bezpłatne pakiety informacyjne o Biennale Fotografii oraz pamiątkowe fotograficzne upominki związane z tematyką spotkania.

Udział w spotkaniu jest też okazją do obejrzenia mieszczących się w Galerii Miejskiej „Arsenał” wystaw, wchodzących w skład Biennale Fotografii, które prezentowane będą na wszystkich salach ekspozycyjnych w Galerii oraz w Fotoplastykonie Poznańskim.

Wstęp wolny.

Galeria Miejska Arsenał

Stary Rynek 6 | 61 – 772 Poznań
T. +48 61 852 95 02 | F. +48 61 852 95 01
arsenal@arsenal.art.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek – Sobota: 12 — 19
Niedziela: 12 — 16