Newsletter
Wyszukaj

kontakt

dyrektor

Marek Wasilewski

marek.wasilewski@arsenal.art.pl

tel. 61 852 9501

zastępca dyrektora

Zofia Nierodzińska

zofia.nierodzinska@arsenal.art.pl

tel. 61 852 9501 wew. 19

sekretariat

Joanna Tekla Woźniak

sekretariat@arsenal.art.pl

tel. 61 852 9501


zespół kuratorski:

Bogna Błażewicz
bogna@arsenal.art.pl
tel. 61 852 9502 wew. 13

 

Paulina Gwizdek

paulina.gwizdek@arsenal.art.pl

tel. 61 852 9502 wew. 20


Ewelina Muraszkiewicz

ewelina.muraszkiewicz@arsenal.art.pl

tel. 61 852 9501 we. 22

wydawnictwa

Paulina Gwizdek

paulina.gwizdek@arsenal.art.pl

tel. 61 852 9501 wew. 20

edukacja

Joanna Tekla Woźniak

joanna.tekla@arsenal.art.pl

tel. 61 852 9501

promocja i public relations

Ewelina Muraszkiewicz

ewelina.muraszkiewicz@arsenal.art.pl

tel. 61 852 9501 wew. 22


księgarnia artystyczna

Roman Romanowski

roman.romanowski@arsenal.art.pl

tel. 61 852 95 01 wew. 17

 

Leszek Jasiński
kiosk@arsenal.art.pl
tel. 61 852 95 01 wew. 17

magazyn PUNKT

punkt@arsenal.art.pl


główna księgowa

Małgorzata Pałuka
finanse@arsenal.art.pl
tel. 61 852 9502

księgowość

Małgorzata Lehmann
lehmann@arsenal.art.pl

tel. 61 852 9502


kadry/płace

Ewa Brzeskot
kadry@arsenal.art.pl
tel. 61 852 9502

administracja

Szymon Adamczak
szymon.adamczak@arsenal.art.pl
tel. 61 852 9502

realizacja i montaż wystaw

Zbigniew Wanecki

zbigniew.wanecki@arsenal.art.pl

tel. 61 852 9502

telefony
61 852 95 01 – sekretariat/dyrektor
61 852 95 02 – dział programowy/księgowość
61 853 12 91 – księgarnia artystyczna


Aby otrzymywać informacje dotyczące wydarzeń
w Galerii Miejskiej Arsenał, wpisz poniżej
swój adres e-mail: